تماشا کنید: اولین تریلر رسمی فیلم «آن: بخش دوم»

شرکت برادران وارنر و نیولاین سینما جدیدترین تریلر فیلم «آن: بخش دوم» که ادامه‌ای بر نسخه موفق ابتدایی این عنوان سینمائی به کارگردانی اندی موشیاتی و برگرفته از کتاب نویسنده داستان‌های مشهور ترسناک و فانتزی، «استیفن کینگ» میباشد، منتشر کرد. این تریلر که با فلش‌بک‌هایی از نسخه قبلی و حضور گروه‌ بازندگان است، دوران بزرگسالی‌ آن‌ها را نشان میدهد که پس از ۲۷ سال، ترس عروسک خندان به سراغ آن‌ها آمده است.

این تریلر متمرکز بر شخصیت جدیدی تحت عنوان دختر پنی‌وایز میباشد که بورلی مارش (بو) با بازی جسیکا چیستن و با بازگشت به خانه‌ی قدیمی دلقک شیطانی با کارکتر جدید داستان روبرو میشوند و اکنون این گروه بزرگسال و پس از ۲۷ سال، باید پنی‌وایز شیطانی را بار دیگر شکست دهند، کاری که در نسخه ابتدایی موفق به انجام آن شده بودند، هر چند این موفقیت همراه با هزینه و مرگ تعدادی از دوستانشان بود.

[divider style=”normal” top=”5″ bottom=”10″]

از جمله بازیگران فیلم «آن: بخش دوم» میتوان به؛ جسیکا چستین، جیمز مک‌آووی، بیل هیدر، جیمز رانسون، اندی بین، آیزاها مصطفی، جی رایان، تیچ گرانت و زاویر دولان اشاره کرد. همانند نسخه ابتدایی، بیل اسکارشگورد در نقش عروس شیطانی، پنی‌وایز ظاهر خواهد شد و همچنین اندی موشیاتی در مقام کارگردان و گری دوبرمن در مقام فیلمنامه‌نویس همانند نسخه ابتدایی حضور دارند. فیلم «آن: بخش دوم» در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

منبع: Coming soon
حسین بوذری

حسین بوذری

سردبیر وبسایت دنیای سینما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *