تماشا کنید: دومین تریلر رسمی فیلم «جان ویک: بخش سوم – پارابلوم»

استودیو سینمائی، لاینزگیت تریلر جدیدی از فیلم «جان ویک: بخش سوم – پارابلوم» منتشر کرد. این تریلر متمرکز بر فضای و اعضای جدید این فیلم میباشد، بازیگران و کارکترهایی که طرفداران باید با آن‌ها نسبت به شخصیت‌‌های نسخه‌های قبلی (اول و دوم)، بیشتر آشنا شوند.

در اطلاعات و اخبار منتشر شده از داستان قسمت سوم این فرانچایز محبوب، قاتل استخدامی، جان ویک (کیانو ریوز) به دو دلیل در حال فرار میباشد. اولین دلیل فرار او جایزه ۱۴ میلیون دلاری برای سر (تحت تعقیب) او میباشد و جان ویک اکنون طعمه‌ای لذیذ در سراسر جهان محسوب میشود و دومین دلیل آن شکستن قانون مشخص و معروف هل کانتینیتال میباشد، بنابراین یکی از اعضای بلند پایه از خانواده‌های اصلی، دستور باز شدن حساب او را داده داده است. اکنون جان باید خود را برای هر گونه مرگ یا مجازاتی از نوع اعدام آماده کند، البته در میان داستان سخت ویک برای زندگی، دوست و مدیر هتل ویسنتون (ایان مک‌شین) به او یک ساعت زمان داد تا خود را برای این شرایط کشنده آماده کند، جایی که ویک دیگر جزئی از سیستم و اعضای هتل محسوب نمیشود و حساب او برای همیشه بسته شده است و دیگر نمیتواند از امکانات این سیستم و باند استفاده کند. اکنون جان ویک تنها یک راه حل برای زنده ماندن دارد؛ اینکه تا میتواند افرادی را که قصد جان او را کرده‌اند، بکشد و شاید لازم باشد تا نیمی از شهر نیویورک را پاکسازی کند.

[divider style=”normal” top=”10″ bottom=”10″]

علاوه بر «کیانو ریوز» و «ایان مک‌شین»، بازیگرانی همچون؛ «هالی بری»، «آنجلیکا هاستون»، «آشیا کیت دیلون»، «مارک داکاسکوز» و «جیسون مانتزوکوز» در کنار «یان روهین» به ایفای نقش خواهند پرداخت. بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازیگر فیلم ولورین، «هیرویوکی ساندا» در نقش شخصیت منفی اصلی یا آنتاگونیست داستان ظاهر خواهد شد. «جان ویک: بخش سوم» این بار نیز توسط درک کولستاد و چاد استاهلسکی نوشته و توسط چاد استاهلسکی کارگردانی خواهد شد. عنوان سینمائی «پارابلوم» در تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۹ در سینماها اکران خواهد شد.

حسین بوذری

حسین بوذری

سردبیر وبسایت دنیای سینما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *