تماشا کنید: اولین تریلر رسمی فصل اول سریال «ویچر» منتشر شد

شبکه استریم نتفلیکس اولین تریلر رسمی سریال اورجینال و جدید خود، The Witcher را منتشر کرد. این سریال برگرفته از کتابی چند قسمتی و به قلم اندری ساپکوفسکی میباشد. در تریلر منتشر شده از این سریال میتوانیم ظاهر شخصیت اصلی داستان، گرالت با بازی هنری کویل را در کنار شخصیت‌‌های دیگر این داستان ببینیم. در این تریلر همانند آن چیزی که تهیه کننده و شورانر این سریال لورن اشمیت عنوان کرده بود، شاهد هیولاها و احتمالا بسیاری هیولا خواهیم بود.

بدترین هیولاها، آن‌هایی هستند که خودمان میسازیم.

اشمیت که بیشتر شورانر سریال «دردویل» دیگر محصول نتفلیکس (این سریال توسط نتفلیکس و به جهت اختلاف با مارول کنسل شد)، بوده؛ در مصاحبه‌ای با اینترتیمنت ویکلی عنوان کرده بود که جهان ویچر متفاوت از بازی ویدئویی موفق آن خواهد بود و همانطور که این بازی ویدئو برگرفته از کتاب‌های ساپکوفسکی میباشد، سریال نتفلیکس نیز از دید خود به این کتاب‌ها خواهد پرداخت. اشمیت همچنین اضافه کرد که سریال ویچر، با داستانی پرخشونت و مناسب برای ببیندگان بزرگسال تهیه شده است و همانند دیگر ساخته‌های نتفلیکس درجه سنی عامیانه را دریافت نخواهد کرد. از نکات قابل توجه مصاحبه لورن اشمیت، تمرکز سریال به جهانی است که در آن هیولاها در کتار شخصیت‌های قدرمند زندگی میکنند و در این بین، شاهد بازی‌ و پیچیدگی‌های سیاست و قدرت خواهیم بود که بدون شک برای علاقمندان به ژانر فانتزی، یادآور خاطرات فصل‌های اول (اول تا چهارم) سریال موفق شبکه HBO، «بازی تاج و تخت» خواهد بود.

در اولین تریلر از فصل اول سریال «ویچر» تمرکز بر معرفی شخصیت ویچر و کشمکش‌های درونی او و همچنین فضاسازی این سریال میباشد، جایی که شک‌های بسیاری نسبت به ساخت و کیفیت آن از سوی شبکه نتفلیکس وجود داشت. همچنین در این تریلر شاهد حضور شخصیت‌های اصلی دیگر در کنار گرالت با بازی کویل هستیم. در ادامه میتوانید اولین تریلر رسمی فصل اول سریال The Witcher را مشاهده کنید:

[divider style=”normal” top=”5″ bottom=”10″]

فصل اول سریال «ویچر» با حضور بازیگرانی همچون؛ «هنری کویل»، «فریا آلن»، «آنیا چالوترا»، «آنا شافر» و «جودی می» و برگرفته از دو کتاب اول این مجموعه حماسی و فانتزی، «آخرین آرزو» و «شمشیر سرنوشت» در پاییز ۲۰۱۹ به صورت یکجا و در هشت قسمت توسط شبکه استریم نتفلیکس منتشر خواهد شد. انتظار میرود با موفقیت و بازخورد مثبت منتقدین و مخاطبان شبکه نتفلیکس، این آی‌پی اورجینال توسط نتفلیکس برای فصل‌ بیشتر تمدید گردد.

منبع: Coming Soon
حسین بوذری

حسین بوذری

سردبیر وبسایت دنیای سینما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *